Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
masakraaa, tez nie umiałam otwartych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krystian napisał:
ta jasn zobazcymy ile tak na prawde )
100% dla kogoś z rozszerzonej matmy to żaden problem, wystarczy tylko nie pomylić się w obliczeniach. Jak w mat-inf robisz dużo zadań to rzadziej się mylisz, podstawa to zwykłe rzemiosło. Dopiero rozszerzona różnicuje poziomy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tam wolę odpowiedzi sprawdzać tu: http://www.edulandia.pl/Edulandia/1,98377,8577493,Probna_matura_z_matematyki_2010_2011.html Z zeszłym roku byli najdokładniejsi, tutaj to chyba licealiści te zadania rozwiązują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a za zadnie to z liczbami 4cyfrowymi co wyszlo 500 to ile za to pkt? 2 ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
c.m.l napisał:
uczyć się gamonie. wczesniej wszyscy pisali i zyli. nie jęczec tylko zajrzeć do książek
a weź... pewnie tak na prawde zawodówke sończyłeś albo i tego nie i nawet matury nie pisałeś a się mądrzysz. Założe sie ze teraz bys nic juz ztego nie umiał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w drugim otwartym, 2, pierw(5), -pierw(5)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ehh no coz zdac napewno zdalam bo zamkniete byly luzne Xd ale w otwrtych to poleglama w jednym strzelilam taka gafe ze nigdy sobie tego nie wybaczeXD hahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję że coś będzie xD... Ja prawie wszystkie zadania ściągałem ;D... A Arkusz chyba tylko jeden był na tej maturze, nie było pomieszanych odpowiedzi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
patrycja napisał:
matura ogolnie srednio trudna. dla mnie łatwa ponad 90% napewno bedzie
a będziesz pisać podstawe czy rozszerzenie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja zrobiłam tylko 3 zadania niecałe z otwartych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mi w 2 wyszło 10 , ale na pewno to jest źle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Faktycznie, że te otwarte to porażka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ogolnie fest xd do dupy z ta matma xd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kiedy będą odpowiedzi???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jak ktos dał, ze xE{-6,-5}. To egzaminator zaliczy na 2pkt? Zadanie nastepne też raczej banalne, wystarczyło odpowiednio wrzucić w nawias i potem przyrownac do 0 ;p Zadanie z liczbami - odpowiedz 500. (chyba 29zadanie)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko jednego zadnia nie jestem pewna, więc czekam na odpowiedzi! oby prawdziwa matura była tak łatwa jak ta!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
agata napisał:
To była matura z CKE
Matura Byla z OPERONU
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie było strasznie Dużo problemów z zadaniami otwartymi,ale i tak nie zrobiłam tylko 3ch więc 30 % będzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie srajcie tak , to przecież tylko próbna maturka , wyluzować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi tez wyszlo <-6,-5> ale nie narysowalem paraboli bo wydawalo mi sie to smieszne tylko w odpowiedzi napisalem x(nalezy) <-6,-5> dobrze? dostane 2 pointsy? ;D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 8 z 21

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...